İçeriğe geç

Kasap Döner Kadıköy

Kasap Döner Kadıköy
Kasap Döner Kadıköy

Kasap Döner Kadıköy

Bu hafta ziyaretimizi Kasap Döner Kadıköy şubesine gerçekleştirdik.

Tam iftar saati. Ne yesek ne yesek diye düşünürken lap diye giriverdik içeri. Ramazan ayında, iftar saatinde fix menü var. 3 adet. Az sonra paylaşacağım. İskender menü, tavuk menü ve et menü.

Mekan temiz, çalışanlar en azından kasa ve servisteki arkadaşlar gayet güler yüzlü ve tatlı. Wc ne kadar temizdi inanın hatırlamıyorum. Standart diyelim.

Kasap Döner Kadıköy
Kasap Döner Kadıköy

Dedim ya, tam iftar saati diye. İçeride tek tük boş masa vardı. Gittik en kötü yere oturduk 😁 Her gittiği yerde sallanan masaları bulanlar. Ben de sizdenim. Masa gene sallanıyor. Olsun olsun. Karnımız aç.

En son söyleyeceğimi şimdiden yazayım. Karnım doydu ama çok da keyif aldım diyemem.

Kasap Döner Kadıköy Ramazan Menü

Kasap Döner Kadıköy Ramazan Menü
Kasap Döner Kadıköy Ramazan Menü

Ben iskender menü aldım, arkadaşım ise tavuk menü istedi. Ama tavuk menü olmadığı için o da iskender menü aldı. Bu iftar saatinde fix menü olayı biraz şey gibi geldi. Pastadan daha çok pay alma. Gerçi şöyle bir durum da var. Herkesin yemeğinin çıkma saati belli olduğundan, kimseyi bekletmeden hızlı hızlı servis yapmak. E denilebilir ki o saate özel extra eleman al? Ama o zamanda kârdan gidecek falan filan. İşin ticareti tabi, çok anlamam ama yukarıda da yazdığım gibi. Çok keyif alamadım. Yemek olayı da tamamen keyiftir benim için. Ama burada açlığım gitsin yeter gibi oldu. Ne uzattım bee! 😂

Kasap Döner Kadıköy
Kasap Döner Kadıköy

Önden çorbalar geldi. Bu arada bu mekanı sitemde yazmak sonradan aklıma geldi. Daha doğrusu ayran geldikten sonra. O yüzden çorbadan bir kaç kaşık içtim 😁 Çorba aman aman hoşuma gitmedi. Şimdi Balıkesir’de işkembe falan içmiş biri olarak, her çorbayı bana beğendiremezsiniz efenim 😁

Normalde görsellerdeki kola kapalı yani şişede. Ben ayran tercih ettim ama o açık geldi (daha fazla kâr) bu hoşuma gitmedi. Ayrıca bardak yüzeyinde gördüğüm bir kaç şey sebebiyle içeceğimi değiştirmek istedim. Ayranı geri vermeye karar verdim. Tabi o sırada aklımdan da geçiyor. Çalışan “hayır efendim açık ayranı değiştiremiyoruz” falan derse “şak” bardağı göstereceğim. Arkadaş gelince “ayranı değiştirmek istiyorum” derken zaten o da gördü. Ve zero ile değiştirdim.

Çorbadan sonra da iskenderimiz geldi. 70 gr et.

Kasap Döner Kadıköy
Kasap Döner Kadıköy

Yani bir şekilde yedik. Kötü değildi ama parmaklarımızı da yalamadık. Yemeğin sonunda çorba, iskender, zero, ve suya 299 ödedim.

Kasap Döner Kadıköy
Kasap Döner Kadıköy

Eğer ki çalışan arkadaşlar pozitif, güler yüzlü olmasaydı yazım biraz daha sert olabilirdi. Sadece o ayran için bile. (ve evet, çok devrik cümle kuruyorum 😁)

Kasap Döner Kadıköy, nasıl gidilir?

Yukarıda Turkcell olan yer şu an Kasap Döner

Google da eski adresi mevcut. Ben düzenleme önerdim. Yeni adresi, Caferağa, Mühürdar Cd. NO: 52/A, 34710 Kadıköy/İstanbul. telefon ise 0216 450 1 444

Kasap Döner KAdıköy Google Puan ve Yorumları

Şimdi geldik sevdiğim bir başka bölüme. Bakalım müşteriler mekandan ne kadar memnun?

Kasap Döner KAdıköy Google Puan

Kasap Döner Kadıköy
Kasap Döner Kadıköy Google Puanı

Puanı kötü. Bu kadar düşük beklemiyordum. Demek ki güler yüz, tatlı dil bir yere kadar. Yorumları dikkatlice okumalarını ve önlemlerini almalarını tavsiye ediyorum.

Gelelim Google yorumlara,

Kasap Döner KAdıköy, en yeni 10 Google Puanı

BE.jpg

Ramazanda iftar saatine yakın uğramıştık. Fix menü. Menü fotoğrafını da attım. Çalışanlar güler yüzlü ve tatlı. Keyif alarak yemesem de doydum. İskender menü 299 ₺ Bakalım seneye ramazan ayında kaç lira olacak. Süreç böyle giderse 650₺ diyorum. Evet, tahminleri alayım.

⭐⭐⭐

1 Gün Önce
Gökçe Ulusoy

Ben et döner porsiyon aldım 100 gr ve ayran. 275 tl ödedim. Ticket vs geçiyor. Lezzet konusunda çok çok bayılmadım ama gayet yeterli yani. Çok spesifik bir özellikleri yok.

⭐⭐⭐⭐

1 Gün Önce
Serpil Kaya

Aslında sürekli yemek yediğim herkese tavsiye ettiğim bir yerdi son ikidir et dönerler de eski lezzet yok ve İskenderun pideleri soğuk bayat oluyor birebir söylediğimde bi konuşma dahi yapmıyorlar bundan sonra gidecekler ona göre hareket etsin6 Gün Önce
Sina Mohseni

Ramazan dolayısıyla 215 liralık 70 gram iskenderi 300 liraya satıyorlar. Durumu olmayan insanlar bu parayı vermek zorunda mı?2 Hafta Önce
Sude Gülsuyu

etleriniz ya çürük ya da pişmemiş canımıza kastınız mı var? çok kötü! 👎🏻 içerideki koku o kadar kötüydü ki burnumuzu alçıya aldılar! bir daha gelirim ama halime şükür etmek için🤲🏻🙏🏼🤢🤮3 Hafta Önce
Ece Bal

Lezzetli temizdi

⭐⭐⭐⭐⭐

1 Ay Önce

( Not: Normalde bu yorumdan önce hanan jamal'a ait bir yorum daha var. Ancak kullandığı emojiler kare kare çıktıgı için "🫰🏻💙" o yorumu eklemedim)
Joes Moe

çalışanlar çok nazik ve yemek çok güzel

⭐⭐⭐⭐⭐

2 Ay Önce
Mustafa Ege Yılmaz

Personel çok cömert, yiyecekler çok taze.
Müdür hanımda çok ilgili.

⭐⭐⭐⭐⭐

2 Ay Önce
Kerem Mendeş

Cok guzeldi

⭐⭐⭐⭐⭐

2 Ay Önce
Fikret

Müdür hanımefendi çok nazikti.2 Ay Önce

Son 10 yorum bu şekilde. Son 10 yorumun ortalaması da 3,1. Bu arada Sina Mohseni‘nin yorumunda öğrendiğimize göre normalde bizim aldığımız iskender 215 liraymış. 70 gr et. Diyeceksiniz ki e yanında Çorba var, su var, kola var. Gene de Çorba, su ve kola 85 lira etmez. Tabi normal şartlarda. Son dönemde şart mart kalmadığı için. Her şey normal. Tabi ki bu mekan özelinde demiyorum. Her yer, her şey için geçerli.

Neyse. 🙄

Uzun lafın kısası. Ramazanda, iftar saatinde tekrar gitmem. Zorda kalırsam normal menülerden denerim.

Kendinize iyi bakın 🥰

BE

Tüm Yazılar Buradamekanyorumlari.com/tum-yazilar

Sevdiklerimmekanyorumlari.com/sevdigim-mekanlar

Sevemediklerimmekanyorumlari.com/sevmedigim-mekanlar

mekanyorumlari.com

Fotoğraf sever biriysen hadi fotoğraflarıma da bak 🥰

BE.photos

BE group

comBEny.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir