İçeriğe geç

Popeyes Koctas Yenibosna | Tıklagelsin.com

popeyes koctas yenibosna
Popeyes Koçtaş Yenibosna

Sevgilli arkadaşlar, Tiklagelsin.com üzerinden 3-5 kere Popeyes Koçtaş Yenibosna şubesinden bir şeyler aldım. Arkadaş her siparişte sıkıntı mı çıkar yahu. Yok böyle kötü yönetim.

Ara ara insanın canı hazır yemek istiyor. Malum çok sağlıklı değil. KFC 5-6 sokak iler servis vermesine rağmen bizim sokağa gelmiyor 😂 Haliyle Popeyes alıyorsun. Tiklagelsin.com üzerinden aldığınızda da bazı kampanyaları oluyor. O yüzden bu site üzerinden sipariş veriyorum.

Her bir yeni sipariş öncesi, “yok” diyorum ” bu sefer sorun çıkmaz” Valla çıkıyor!

Siparişi geç, 40-50 dk sonra siparişin iptal olsun! Arıyorsun müşteri hizmetlerini, “sizin adrese şu an servis yok” E sevgili arkadaşlar bunu belirtmek için neden 40 dk bekliyorsunuz? Müşteriye saygı 0!

Son siparişim mesela, “yok artık bu sefer sıkıntı çıkmaz” dedim. Ama bu sefer müşteri hizmetlerini aradım, dedim ki “bakın sıkıntı çıkıyor, benim sokağa şu an servis var mı?”. “Var” cevabını alınca siparişi geçtim. Tam tamına 1,5 saatte geldi. 1,5 saattt!!!!

Geldi siparişler, aldım mutfağa geçtim, açtım baktım burgerler yok 😂 “Ulen yanlışlıkla burgersiz menü mü aldım acaba” diye düşündüm. Kontrol ettim ki hayır burgerli bir menü.

Aradım, “sipariş 1,5 saatte geldi ama burgerler yok dedim.” Telefondaki müşteri hizmletleri görevlileri de habire özür diliyor. “Eksik burger bilgisini geçtim, acil notunu da düştüm” dedi. Dedim “öncekiler 1,5 saatte geldi. İnşallah öyle olmaz”. “Yok, acil diye not yazdım” dedi. Ama öyle oldu. 1 saatte geldi.

Kısaca bana siparişim 2 taksitte toplam 2,5 saatte geldi 😂 Yani gülüyorum ama aç aç beklemek pek hoşuma gitmiyor.


Şikayet oluşturup telefon görüşmelerim (Ses kayıtlarıyla) ilgili birime aktarmışlar bakalım. 3-5 gün olmuştur.

Velhasıl kelam çok kötüsünüz Koçtaş Popeyes! KFC sen de artık bir tık daha büyült şu servis ağını. 6 sokak ileriye getir yahu.

Google’da o şubeye ait yorum, puan vs yok. O yüzden ekleyemedim ama olsaydı da çok düşük olurdu.

Neyse. Sinirler zıplamasın. Bi KFC olsa da yesek 😁

BE

Tüm Yazılar Buradamekanyorumlari.com/tum-yazilar

Sevdiklerimmekanyorumlari.com/sevdigim-mekanlar

Sevemediklerimmekanyorumlari.com/sevmedigim-mekanlar

mekanyorumlari.com

Fotoğraf sever biriysen hadi fotoğraflarıma da bak 🥰

BE.photos

BE group

comBEny.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir