İçeriğe geç

Oyun Atölyesi Antre Cafe – Kadıköy

oyun atolyesi antre cafe kadikoy mekanyorumlari.com
Oyun Atölyesi Antre cafe Kadikoy mekanyorumlari.com

Oyun Atölyesi Antre Cafe – Kadıköy

Oyun Atölyesi Antre Cafe’yi Kadıköy’de arkadaş ile turlarken şans eseri buldum. Buldum derken hani gizli saklı bir yerde değil yani. Defalarca önünden geçmişimdir ama hiç girmemiştim. Bir gün önünden geçerken içeri baktım. Aaa arkaya doğru gidiyor, bahçe falan da var. “Dur bir bakayım” dedim girdim içeri.

“Vay arkadaş ne güzel bir mekan. Kesin çok pahalıdır, öpecekler burada bizi” diye de içimden geçirdim 😂 Bizim gittiğimizde çok kalaba değildi. Full olsa da masalar çok iç içe olmamasından dolayı nefes alacak yer kalıyor. Bazı mekanlar var. Millet kucak kucağa oturuyor. Hala da dışarıda sıra oluyor. Bana göre iğrenç. Pek haz etmem öyle kucak kucağa oturulan mekanlardan.

Neyse…

Benim menüm fix. Türk kahvesi ve sade soda. Alkollü bir mekan olmasından dolayı acaba Türk kahvesi servisi var mıdır diye merak ettim. Varmış. Kahvesi lezzetli. Sadece, benim gibi sade maden suyunu şişede içmeyi seviyorsanız hemen uyarayım. Maden suyunu bardakta ve içine limon atılmış olarak servis ediyorlar.

Normalde gittiğim mekanlarda şuna benzer sipariş veririrm, “sade Türk kahvesi, sade maden suyu, maden suyu şişede kahveyle gelsin.” Bazen sade maden suyu olayında şişede gelsin” kısmını atlıyorum. Oraya ilk gittiğimde bunu demedim. bardakta ve içine limon dilimi atılmış olarak geldi. Servisi yapan arkadaşa şişede istediğimi belirttim. Hiç itiraz etmeden değiştirdi. 2. gittiğimde bu sefer şişede istediğimi belirttim. Ama gene bardakta geldi 😂 Tabi direkt değiştirdiler.

Çalışanlar kibar, mekan temiz ve kedili 🥰 Çok yoğun saatlerde nasıldır bilemem ama ben servisten falan memnundum.

30 Temmuz 2022 itibariyle, sade türk kahvesi, sade maden suyu ve bardak çaya 38₺ vermişim. Çok çok iyi. Bence fiyat çok uygun. Alkoller ve yemeklerde fiyatlar ne alemde bilmiyorum. Menüye bakmış olsam da foto çekmediğim için fiyatları hiç aklımda yok. Olur da tekrar gidersem menü fotoğrafı ile bu konuyu güncellerim, unutmazsam tabi (kesin unutacağım 😂)

Mekan güzel demiştim. Bahçe, üstü kapalı ama yanlış anımsamıyorsam, sarmaşık ile sarılmış. yani yeşil bir bahçede oturuyorsunuz. Cidden hoşuma gitti 🥰

Oyun Atölyesi Antre Cafe – Kadıköy Google Puanı

15 Ağustos 2022 itibariyle puan 4,5

Oyun Atölyesi Antre Cafe – Kadıköy Son 6 Google Yorumları

Valla burayı çok sevdim ben. Çalışanlar kibar, mekan ferah. Yoğun saatleri bilmiyorum tabi. Türk kahvesi ve sade maden suyu tercih eden biri olarak fiyatı diğer mekanlara göre çok uygun. Misafiriniz olmaktan memnunum 😊

Ağustos 2022 ⭐⭐⭐⭐

BE.jpg

Sadece çay kahve bira falan, yemek yemeye kalkmayın. Izgara kofte soyledik, patates ve pilav buz gibiydi, abartmıyorum ! Soyleyince özür falan dilediler ama nafile..

5 ay önce ⭐

Gürkan Abanoz

Mekan güzel, müzikleri hoş ama servisini beğenmedik

6 ay önce ⭐⭐

Nasuh Ceylan

Nezih kaliteli ve huzurlu bir ortam

2 sene önce ⭐⭐⭐⭐⭐

Nilgun Çilingir

Yillardir vazgecemedigim enfes mekan..yeri ayridir..

2 sene önce ⭐⭐⭐⭐⭐

Beyza Baras

Mekan hoş. Duvardaki resimler, ortamda kullanılan renkler derken siparişiniz gelene kadar etrafı inceliyor sonra muhabbete başlıyorsunuz. Kahve bardakları küçük, buna kıyasla fiyatlar normal. Yfak bir hijyen sorunu yaşandı ancak hemen bunu çözdüler. Servis yavaştı. Bir de mekanı bulmak zordu çünkü girişte direk antre cafe yazmıyor buna dikkat edin. Paket yapıyorlar.

2 sene önce ⭐⭐⭐⭐

Şevval hl

Oyun Atölyesi Antre Cafe – Kadıköy adresi ne? Nerede?

Caferağa, Dr. Esat Işık Cd. No:3, 34710 Kadıköy/İstanbul

Oyun Atölyesi neresi / nerede?

Oyun atölyesi de altta bulunan tiyatronun ismi. Sanırım Haluk Bilginer’e aitmiş.

oyun atolyesi antre cafe kadikoy haluk bilginer mekanyorumlari.com
Oyun Atolyesi Antre Cafe Kadikoy Haluk Bilginer mekanyorumlari.com

İşin özü gidiniz. Yukarıda yazdığım gibi, kahve ve soda içen biri olarak diğer ürünleri bilmiyorum. Gittim memnun kaldım, sonra bir daha bir daha gittim. Sanırım 4 kere gittim. Sürekli gidebileceğim mekanlardan biri artık. Sevdim.

Kendinize iyi bakın 🥰

BE

Tüm Yazılar Buradamekanyorumlari.com/tum-yazilar

Sevdiklerimmekanyorumlari.com/sevdigim-mekanlar

Sevemediklerimmekanyorumlari.com/sevmedigim-mekanlar

mekanyorumlari.com

Fotoğraf sever biriysen hadi fotoğraflarıma da bak 🥰

BE.photos

BE group

comBEny.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir