İçeriğe geç

Doyuyo Marmara Park | 3 Menü

doyuyo menu beylikduzu marmara park
Doyuyo Menü Beylikdüzü Marmara Park

Uzun zamandır dışarıda yemiyordum, e yeğenlerimle buluşunca “hadi” dedim “her zamankilerin dışında bir şeyler yiyelim.” Doyuyo Marmara Parka girdik. Menülere baktık. Hadi siz de bakın, yazıya sonra devam.

Doyuyo Menü

doyuyo menu beylikduzu marmara park
Doyuyo Menü Beylikdüzü Marmara Park
doyuyo menu beylikduzu marmara park
Doyuyo Menü Beylikdüzü Marmara Park

3 farklı menü görseli

Ben Doyuyo Galactic menü aldım 91₺

doyuyo galactic menu beylikduzu marmara park
Doyuyo Galactic Menü Beylikdüzü Marmara Park


Yeğen 1 Doyuyo Tenders Royale menü aldı, 75 ₺

doyuyo tenders royale menu beylikduzu marmara park
Doyuyo Tenders Royale Menü Beylikdüzü Marmara Park

Yeğen 2 ise Doyuyo All Stars menü adlı, 90₺

doyuyo all stars menu beylikduzu marmara park
Doyuyo All Starts Menü Beylikdüzü Marmara Park

Doyuyo Ranch Sos

Bu arada Doyuyo Marmara parkta 1 tane de ranch sos aldım. Almaz olaydım 😂 Yukarıda gördüğünüz sosların büyüklüğünde, belki daha azı, tadı tuzu olmayan bir sos. Burger King ranch sosu beğenen biri olarak Doyuyo Ranch sosu hiç bğenmedim. Üstelik 6,5₺. Evet evet 6,5 LİRA. 6,5 TÜRK LİRASI. 6,5 lirayı çöpe atmış gibi hissettim. Ücretli olduğunu ve tadının böyle kötü (Aslında tat yok) olduğunu bilseydim Burger Kingten 3 liraya alır, babalar gibi yerdim. Muhtemelen orada yapılan bir sos. He belki Burger King Ranch sostan daha sağlıklı vs vs. Onu bilemem ama kötü.

Alttaki görselde gözüken Ranch ile alakası yok.

doyuyo marmara park soslar
Doyuyo Menü Soslar Beylikdüzü Marmara Park

Yukarıdaki fotoğrafın tamamı altta. Soslar bölümü tabelanın alt sağında

doyuyo menu beylikduzu marmara park
Doyuyo Menü Beylikdüzü Marmara Park

Görselde sos fiyat bilgileri verilmemiş. Menüde ise fiyat bilgisi var. Ben gözden kaçırmışım.

Mekan genel olarak iyi. Kalabalık olmasa da siparişleri verdikten sonra 20-25 dk. kadar bekledik. Bence bunun nedeni de, kızartmaları taze yapmaları. Yani yapıp hazırda bekletmiyorlar. Sipariş geldikçe hazırlanıyor ve servise veriliyor. Yani tahminim bu yönde. Aksi halde servis aşırı yavaş olmuş olur. Ama dediğim gibi taze yapıp veriyorlardır.

Mekan temizdi, oturduğumuz masa temiz ve düzenliydi. Bizimle ilgilenen arkadaş güler yüzlüydü. Bu konularda sıkıntım yok.

Fiyatlar hakkında bir yorum yapmayacağım. Günümüz koşullarında maalesef normal. Bir kaç ürünü kaplaması sebebiyle sevmedim. Tatlı matlı falan. Benim zevkime göre değil. Hatta birini yarım bıraktım.

Alttaki menü fotoğrafında gözüken o bbq toplarını keşke o şekilde vermeseler. Aşırı soslu. Siz tavuğu ve sosu verin biz keyfimize göre soslayıp yiyelim. Bence benim dediğim daha güzel.

doyuyo all stars menu beylikduzu marmara park
Doyuyo All Starts Menü Beylikdüzü Marmara Park

Doyuyo marmara park nerede, nasıl gidilir?

Marmara Parka nasıl gidilir? Metrobüs ile Beylikdüzü durağında inmeniz yeterli. Araba ile gidecekseniz yukarıdaki haritalardan devam edebilirsiniz.


Şimdi sıra geldi Google puanı ve yorumlara.

Doyuyo Marmara Park Google Puanı

doyuyo marmara park
Doyuyo Marmara Park Google Puanı

Valla puanı bana bayağı düşük geldi. Sanırım çoğunluk online sipariş verenler.

Doyuyo Marmara Park Google Yorumları – En yeni 10 yorum

BE.jpg
3 kişi 3 menü ile 262,5 ₺ hesap vermek koymadı da tadı tuzu olmayan ranch sosa 6,5₺ vermek koydu.

Çok kalabalık olmamasına rağmen siparişlerin gelmesini birazcık bekledik. Bunun nedeni de sanırım taze yapmaları. Yapıp bekletme olayı yok. Sipariş geldikçe taze taze yapıyorlar. Yani tahminim o yönde.

Menüler doyurucu (e olsun o kadar) sadece bazı kaplamaların tadı benim için kötü. Tatlılı olan vardı yiyemedim.

Galactic menudeki bbq soslu tavuk aşırı soslu. Sosa biz batırsak daha hoş olabilir.

Tekrar gider miyim? Giderim 🙂
⭐⭐⭐

Bu hafta.

D E
I order this meal and it should include 2 tenders But they give me my order incomplete without tenders, And when I ate the burger there was a raw part in the chicken!!

(Google tarafından çevrildi)
Bu yemeği sipariş ediyorum ve 2 ihale içermeli Ama siparişimi ihalesiz eksik veriyorlar, Ve burgeri yediğimde tavuğun içinde çiğ bir kısım vardı!

1 Hafta Önce.

Fatih KORKMAZ
Sipariş verdiğimde tavukları kesmeye başlasaydılar bile daha hızlı gelirdi yemeğim. Ben bu kadar geç sipariş hazırlayan bir yer görmedim. Asla uğramam bundan sonra.

2 Hafta Önce.

Can Berk Atabey
Düzenli olarak Doyuyo’dan yiyen biri olarak bu şubedeki personel tutumundan hiç memnun olmadığımı söyleyebilirim. Genelde çok kabalar ve masaya geç geliyorlar ancak yemekler arada soğuk gelse de ve menüyü daraltmış olsalar da lezzetli ve genel olarak fiyatlar iyi. Önerebileceğim bir yer.
⭐⭐⭐

1 Ay Önce.

hussain almshhor
We were waiting almost 1 hour.

(Google tarafından çevrildi)
Neredeyse 1 saat bekliyorduk.

2 Ay Önce.

Guner Öztürk
Servis tabakları yıkanmamis geldi üzeri kağıt koyup servis yapmislar
⭐⭐⭐

2 Ay Önce.

Mohamed Nazeem (Nazeem)
I kept waiting for 1 hour to have one small meal, although the restaurant wasn’t that crowded. And then the most shocking thing happened. One of the customers (60-year-old man) was angry about his food, so one of the waiters (long muscled young man called Yasin) knocked him down (literally). Because the customer is foreigner, that waiter PUSHED him and the customer fell down to the floor. I immediately asked for the receipt and went out and didn’t even have my food, and they accepted taking the money anyway. Never coming back, never eating at any of the other branches, and definitely not recommending this place to anyone.

(Google tarafından çevrildi)
Restoran o kadar kalabalık olmasa da, küçük bir yemek yemek için 1 saat bekledim. Ve sonra en şok edici şey oldu. Müşterilerden biri (60 yaşında erkek) yemeğine kızmıştı, bu yüzden garsonlardan biri (Yasin adında uzun kaslı genç adam) onu (gerçekten) yere serdi. Müşteri yabancı olduğu için garson onu İTTİ ve müşteri yere düştü. Hemen fişini istedim ve dışarı çıktım ve yemeğim bile yoktu ve yine de parayı almayı kabul ettiler. Bir daha asla geri gelme, asla diğer şubelerden yemek yeme ve burayı kesinlikle kimseye tavsiye etme.

3 Ay Önce.

toprak celik
yemekler 20 dakikadan uzun sürede ve soğuk geldi çedar sos ve mayonezde asidik bi tat vardı tarihinin geçtiğini tahmin ediyorum tadı çok kötüydû

3 Ay Önce.

Burcu Bedir
Yemekler lezzetli diye gittik fakat garsonlar aşırı kötü. Siparişi yanlış getiriyorlar,çatal istedik yıkanmamış kirli çatal getirdiler bı özür falanda yok yani.

3 Ay Önce.

Mehmet Gözen
Marmara park Avm de olan Doyuyo’dan yemek yemenizi tavsiye etmem . Hem salata hem patateste kıl çıktı ilgi alaka yok 😡

3 Ay Önce.

Son Olarak;

Yorumlar da işte böyle. Sanırım hafta sonu ya da yemek saatlerinde işler biraz karışabiliyor. Dedim ya biz gittiğimizde sakindi ona rağmen gene de bekledik. E niye beklediğimizi de tahmini olarak söyledim. Ama herkes bekleyemiyor yani.

Demek ki servis kısmını bir şekilde hızlandırmak lazım.

3 Menü ve 1 ranch sos 262,50 ₺

Bunun dışında da aklıma gelen bir şey yok. İyisiyle kötüsüyle yedik, içtik, doyduk. İleride bir gün tekrar gidebilirim. Tabi cebimde Burger King Ranch sos ile 😂

Kendinize iyi bakınız efendim 🥰

BE

Tüm Yazılar Buradamekanyorumlari.com/tum-yazilar

Sevdiklerimmekanyorumlari.com/sevdigim-mekanlar

Sevemediklerimmekanyorumlari.com/sevmedigim-mekanlar

mekanyorumlari.com

Fotoğraf sever biriysen hadi fotoğraflarıma da bak 🥰

BE.photos

BE group

comBEny.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir