İçeriğe geç

Burger King | Kadir Has Çocuk Dünyası | Bahçelievler

burger king kadir has cocuk dunyasi
Burger King Kadir Has Çocuk Dünyası

Burger King | Kadir Has Center Çocuk Dünyası | Bahçelievler

Burger King ve benzeri hızlı tüketim ürünlerinin ne kadar sağlıklı olduğu konusu tartışılır. Hatta direkt sağlıksız da denebilir. Ama insan ara ara istiyor yahu! Nedense tadı güzel olan şeylerin çoğu zararlı! Aşk gibi…

Haydaaa… Dur dur aşk meşk durumları bu site için değil. O başka sitemin konusu 😂

Neyse gelelim biz Kadir Has Center Çocuk Dünyası Avm içinde bulunan Burger King’e. Dedik ya ara ara insanın canı çekiyor ve yiyor. Yakında başka bir avm daha var ama ben özellikle bu mekana geliyorum.

Öncelikle çok sakin bir yer. Tabi hafta sonu nasıldır ya da özel günlerde nasıldır çok bilmiyorum. Ama ben ne zaman gelsem çok sakin. Sıra bekleme derdi yok. Genelde ürünlerde beklememiş yani sıcak sıcak oluyor. Sıcaklığı ve ağzımın yanmasından dolayı biraz bekleyerek yemişliğim bile olmuştur.

Bu mekanla alakalı göze hoş gelmeyen bir durum var. Ama bu mekandan bağımsız. Genelde masalar pis, toplanmamış ve düzensiz. Sanırım 1 görevli var ve tek işi bu masalar değil. Yani umarım öyledir aksi halde işini iyi yapmıyor demektir. Ama yazdığım gibi yüksek ihtimal tek işi buradaki masalar değil.

Onun haricinde çalışan arkadaşlar tatlı, güler yüzlü ve kibar. Toplam 6-7 kere belki daha fazla buradan alış veriş yapmışlığım var. Eleman anlamında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım.

Hatta bir kere kendime kral tacı aldım. “Eşek kadar adamsın, ne yapacaksın çocuk oyuncağını?” demediler. En azından yüzüme 😂

Burger King Ranck Sos

Buna ayrı bir başlık açmak istedim. Sosun içeriğini bilmiyorum, eminim çok sağlıklı değildir.

Daha önce bir çok fast food mekanında ranch sos yedim, yedik. Muhtemelen benim de sizin de en sevdiğiniz ranch sos burger king’dedir. Hatta ranch sos diye verilen, tadı tuzu olmayan soslar da yok değil (bkz. DOYUYO! )

Burger King Menü Fiyatları

Öncelikle bu menüler şubenin nerede olduğuna göre değişiyor. Atıyorum benim aldığım ekonomik menü başka bir şubede olmayabiliyor. Bunu göz önünde bulundurmak lazım. Havalimanı şubesi (varsa tabi) eminim çok saçma fiyatları olan bir yerdir. Bu bölümde sadece kendi aldığım menünün fiyatını vereceğim. (Ocak 2023)

Ben Kadir Has Center Çocuk Dünyası Avm içinde bulunan Burger King’de Tavuk ve Köfte burger menüye 56,99 ₺ ödedim. 1 tane de ranch sos ( 3 ₺) aldım. Toplam 59,99 ₺ verdim. Menü içeriği ise, 2 burger (tavuk ve köfte) küçük içecek, küçük patates ketçap ve mayonez. (Ben ketçap ve mayonez yerine 2 acı sos aldım) Benim için doyurucu bir menü.

Kendi sitesi üzerinden ise en güncel menü fiyatlarını alttaki linkten tıklayıp görebilir, tiklagelsin.com üzerinden ise online sipariş verebilirsiniz. Kontrol etmedim ama benim aldığım tarzda ekonomik menünün olacağını düşünmüyorum.

https://www.burgerking.com.tr/kampanyalar#paket-servis-kampanyalari

Burger King Kadir Has Çocuk Dünyası nerede? Nasıl gidilir?

Metrobüs ile Bahçelievler durağında inmeniz yeter. Durağın hemen yanında Has Çocuk Dünyası’nı görebilirsiniz. Alta hemen harita da ekleyeyim.


Burger King Kadir Has Çocuk Dünyası Google Puanı

burger king kadir has cocuk dunyasi bahcelievler google yorum puan
Burger King Kadir Has çocuk Dünyası Bahçelievler Google Yorum & Puan

Puanı kötü. Bu kadar kötü puan beklemiyordum. Acaba online siparişler yüzünden mi?


Burger King Kadir Has Çocuk Dünyası En Yeni 3 Google Yorumları

Valla çok yorumu yok. O yüzden en yeni 3 yorumunu ekliyorum.

yakub enver

Its taste is better than most but the system was down so they messed up the order pretty bad but then corrected.

(Google tarafından çevrildi)
Tadı çoğundan daha iyi ama sistem bozuktu, bu yüzden siparişi oldukça kötü bir şekilde karıştırdılar ama sonra düzeltildi.
⭐⭐⭐

5 Ay Önce

M7M Salam

Bad service

(Google tarafından çevrildi)
Kötü hizmet
⭐⭐

1 Yıl Önce

Bilemenko

Yemeksepeti üzerinden verdiğimiz sipariş gelmedi. Defalarca aramama rağmen kuryeyle iletişim sağlanamadığını söylediler ve internetten ödeme yaptığımız için siparişi iptal etmediler ve paramızı geri alamadık. Her kuruşu haram olsun.

1 Yıl Önce

Puan da yorumlar da pek iç açıcı değil açıkçası.

Uzun lafın kısası. Online siparişlerde genelde çoğu sipariş rezil olarak geliyor. Ancak bu mekan orada yemek için (bence) uygun. Canınız çektiyse ve sıcak sıcak (genelde) bir şeyler yemek istiyorsanız amaaaa sıra beklemek, kalabalık da kalmak, masa aramak sizlik bir durum değilse tercih edilebilir.


Bir yazımızın daha sonuna geldik. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere 🥰

BE

Tüm Yazılar Buradamekanyorumlari.com/tum-yazilar

Sevdiklerimmekanyorumlari.com/sevdigim-mekanlar

Sevemediklerimmekanyorumlari.com/sevmedigim-mekanlar

mekanyorumlari.com

Fotoğraf sever biriysen hadi fotoğraflarıma da bak 🥰

BE.photos

BE group

comBEny.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir